Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sposoby płatności

Formy i sposoby płatności:

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie w Gdańsku.

Przedpłata na konto bankowe (przelew)

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze. Dane do przelewu przesyłane są drogą mailową nie później niż na 2 dni przed planowanym terminem wysyłki.

Przelew z terminem płatności

Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. W celu dokonania płatności tym sposobem należy skontaktować się z naszą firmą przed zakupem w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl